Ras al Khaimah

Arab Gulf Polish Business Club jest szczególnie aktywny na terenie emiratu Ras Al Khaimah w północno-wschodniej części Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Oferuje on wyjątkowo korzystne środowisko biznesowe. Bezpieczeństwo i stabilność polityczna jest potwierdzana przez renomowane agencje ratingowe takie jak Fitch Ratings i S & P. Porty morskie, międzynarodowe lotnisko i wielopasmowe autostrady ułatwiają dostęp do przepływów handlowych między Wschodem a Zachodem.

Emirat to również jeden z najbardziej popularnych kierunków turystycznych wśród lokalnego społeczeństwa. Również turyści z zagranicy coraz częściej wybierają Ras Al Khaimah jako miejsce swojego wypoczynku. Malownicze widoki majestatycznych gór, piaszczyste, białe plaże i słoneczna pogoda przez cały rok gwarantują udany wypoczynek. A to wszystko dostępne jest w o wiele niższych cenach, niż w sąsiednim Dubaju przy zachowaniu takich samych standardów jakości.


Reprezentanci

Ras Al Khaimah rozwija się tak dynamicznie w dużej części dzięki wizji władcy tego Emiratu Szejka Saud bin Saqr Al Qasimi. Jego Wysokość Szejk Saud wspiera zróżnicowaną, otwartą gospodarkę, regulowaną przez przejrzyste i stabilne instytucje. Jego wysiłki odniosły wielki sukces, a gospodarka RAK wzrosła o 200% w ciągu ostatniej dekady.