Projekty inwestycyjne Al Marjan Island

Wyspa jest idealnym połączeniem luksusu i nowoczesności z niezwykle bujną naturą. Oferuje ona kompleksowe możliwości wypoczynku i rozrywki, dzięki czemu dzieci, dorośli, mieszkańcy i turyści mogą cieszyć efektywnie spędzonym wolnym czasem. Dowiedz się więcej >>


Ras Al Khaimah Economic Zone (RAKEZ)

Znajdująca się w sercu Ras Al Khaimah i wspierana wizją Jego Wysokości Szejka Sauda bin Saqra Al Qasimi, członka Najwyższej Rady Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Władcę Ras Al Khaimah, Strefa Ekonomiczna RAK została utworzona w celu nadzorowania i konsolidacji wyspecjalizowanych stref i klientów zarówno strefy wolnego handlu Ras Al Khaimah (RAK FTZ), jak i RAK Investment Authority (RAKIA). Dowiedz się więcej >>


Rozbudowa lotniska w Ras Al Khaimah

Władze planują usprawnienie połączenia lotniczego z Warszawą oraz Katowicami. Wiąże się to m.in. z rosnącym zapotrzebowaniem na rozwój turystyki i wymiany gospodarczej.


Budowa elektrowni w Emiratach

Projekt zakładający budowę elektrowni węglowej w Ras Al Khaimah


Sprzedaż towarów z Polski do Emiratów

Projekt zakładający wymianę dóbr między krajami. ZEA pragną polepszyć dostęp do złóż ropy naftowej polskim koncernom, takim jak Lotos, czy Orlen.


Budowa kolei w Emiratach

Budowa linii kolejowej Kuwejt – Ras Al Khaimah. Projekt zakładający rozwój infrastruktury w rejonie .RAK. Planowana linia kolejowa stanowczo polepszy przepływ dóbr oraz osób.